Maison de vacances en France

Découvrez les plus beaux sites de vacances en France et louez une 4000 maisons de vacances en France à des gens qui connaissent bien la région.

Beral

Voir les photos (15)

Disponibilité de 'Beral'

Attention! Richard Evans a mis à jour son calendrier le 18 juin 2019

Avez-vous des questions?

Contactez

Livre d'or

Les dernièrs 4 ans les visiteurs de Beral évaluent cette propriété avec une moyenne de:

8,5
Visité en juillet 2017
Patrick Debacker

We hebben 2 weken verbleven in Béral. De gastheer en gastvrouw zijn vriendelijk en behulpzaam.
Het is een prachtige omgeving, maar het weer moet zeker ook meezitten.
We hebben een aantal dagen grijs weer gehad, maar het werd helemaal prachtig als de zon straalde aan een volledig blauwe lucht. Het mooie en verwarmde zwembad is super.
De rust van de omgeving is zeker een pluspunt, anderzijds ben je snel een uur of meer onderweg met de wagen als je iets wilt bezichtigen. Een aanrader als je van de rust houdt in een prachtige omgeving.

8
Visité en juillet 2017

We hebben een zeer fijne week in Beral achter de rug.
Het zwembad is fantastisch. Mooi terras met bbq. Prachtig uitzicht!
Mooie omgeving waar je verschillende leuke activiteiten kan doen!

9

Ajouter un message dans le livre d’or