Maison de vacances en France

Découvrez les plus beaux sites de vacances en France et louez une 4000 maisons de vacances en France à des gens qui connaissent bien la région.

Mas de l’Artillou

Voir les photos (20)

Disponibilité de 'Mas de l’Artillou'

Sonja Rijsewijk - Schaap a mis à jour son calendrier le 17 sept. 2019

Avez-vous des questions?

Contactez

Livre d'or

Les derniers 4 ans les visiteurs de Mas de l’Artillou évaluent cette propriété avec une moyenne de:

9,0
Visité en août 2019

Hallo,
Het zit er inderdaad al op voor ons. We hebben er van genoten. Alles verliep heel vlot en linnenservice was heel fijn, ontvangst ter plaatse was heel vriendelijk en behulpzaam.
Zwembad was netjes in orde.
We hebben genoten van de rust en de omgeving, zouden zo terug willen vertrekken.

9
Visité en juillet 2019

Wij hebben genoten van dit prachtige huis met fantastisch zwembad! Het zwembad is groot en van goede temperatuur. Fijn dat er 2x per week iemand langskomt om het zwembad te onderhouden.

Het huis is van alle gemakken voorzien en je kan overal gebruik van maken.

Het huis ligt ietwat afgelegen maar daardoor is het ook heerlijk rustig. Er is veel ruimte om het huis.

Wij waren met 2 gezinnen en de ruimte was prima voor ons achten.

9
Visité en juillet 2019

Jammer genoeg zit de vakantie er al weer op ! Het was een super leuk verblijf in jullie prachtige authentieke Mas.
Het huis met het prachtige zwembad en mooi aangelegde tuin voldeed volledig aan onze verwachtingen.
Onze favoriete plekjes waren het zwembad met het super mooie vergezicht en het verhoogde terras onder de lindeboom waar we altijd gegeten hebben.
De ligging van het domein is fantastisch , de rust nog zoveel zaliger !!
Ook de ontvangst en de service van Dhr en Mevr. Vadell was hartelijk en vriendelijk met volledige en duidelijke Info betreffende het huis en de omgeving ! Zij waren ten allen tijde beschikbaar en hulpvaardig .
Het is duidelijk merkbaar dat jullie deze Mas met liefde en respect voor zijn authenticiteit hebben gerestaureerd tot de fantastische Mas die het de dag van vandaag geworden is . Alles is aanwezig , de uitrusting compleet !!
Daarenboven was de communicatie steeds snel , vriendelijk en duidelijk.
Mijn eerlijkheid gebied mij verder te zeggen dat ik nergens in al die jaren zulke mooie en degelijke parasols aan een zwembad heb gezien . Het was een ware luxe !! Bedankt !!
Bedankt voor deze super leuke vakantie !!
Kris

9
Visité en juillet 2019

Wij hebben inderdaad gedurende twee weken kunnen genieten van buitengewoon weder in een mooi groene en vooral rustige omgeving.
De vele dorpjes in de ruime buurt rond de Mas zijn een bezoek waard alsook de restaurantjes waar we voor een democratische prijs een lekker maal hebben genoten.
Maar bovenal hebben we met kinderen en kleinkinderen veel pret gehad in het grote en mooie zwembad.
Misschien een volgend jaar te herbeleven.
Beste groeten,
Marc van L

9
Visité en août 2018

Nous avons énormément apprécié les extérieurs de votre maison (piscine, repas sous le chêne, balançoire, barbecue...) et cet environnement très calme.

9

Ajouter un message dans le livre d’or