Holiday home in France

Le Chat Qui Rit

View album (32)
  • 4
  • 1
  • 1
  • 0
  • 2
9.1
Rating

Availability of 'Le Chat Qui Rit'

Deanne en Jelle Kat has last updated the calendar on 12 Mar 2019

Do you have questions?

Contact

Guestbook

Visitors of Le Chat Qui Rit evaluate this property in the past 4 years with an average of:

9.1
Visited in July 2018

We waren al erg enthousiast door de foto's en de werkelijkheid is nog leuker, met de temperaturen, de gezellige ontvangst en de rust en stilte van de omgeving erbij. Het huisje is met veel liefde en deskundigheid gerestaureerd. Het is echt een pareltje in de Lot. Wij hebben hier genoten van fietsen en wandelen in de prachtige omgeving, door de heuvels en dorpjes. Hele mooie streek.

9
Visited in July 2018

We hebben een heerlijke week doorgebracht in deze gite. Hartelijke ontvangst door Deanne en Jelle, mooie en compleet ingerichte gite met veel privacy en op fietsafstand zijn diverse leuke stadjes en bezienswaardigheden.

9
Visited in August 2017

Merci a Deanne et Jelle pour leur accueil !
Nous avons passez une super semaine dans ce gîte cosy, très agréable dans un endroit tranquille au milieu des bois, non loin des sites touristiques à visiter .
A recommander vivement !

9
Visited in July 2017

We hebben genoten van de prachtige plek en de smaakvolle inrichting van het huis. Er was aandacht voor kleine details zoals het tasje met walnoten als welkom en de verse bloemen op tafel. Hoewel het weer wat tegen viel was er in de omgeving genoeg te zien en te beleven om dit tot een geslaagde vakantieweek te maken. Het contact met Deanne en Jelle was aller hartelijkst.

9
Visited in July 2017

Met 2 vriendinnen ben ik heel hartelijk en gastvrij ontvangen door Deanne en Jelle.
De sfeervolle inrichting van "Le chat que rit" is van alle gemakken voorzien met 2 terrassen , waar het goed vertoeven was onder een grote parasol.
Het uitzicht op de groene tuin in het landschap geeft rust, en in de avond is de sterrenhemel adembenemend.
Ik heb een prachtige wandeling gemaakt naar een nabij gelegen dorpje , langs bloemrijke paden met vlinders en vogelgeluiden. Slecht's 10 minuten rijden met de auto ligt het historisch stadje Gourdon.
Het uitzicht langs de hoger gelegen stadsmuur is de moeite waard, een sportieve klim is daarvoor nodig, om vervolgens te genieten van een lekker etentje in een gezellig restaurant.
Kortom , ik heb genoten van een heerlijke vakantie met goed weer in Le chat que rit!
Mede door het hartelijk en liefdevol ontvangst van Deanne en Jelle is het een blijvende herinnering.

9

Visited this Gite? Please give your opinion