Holiday home in France

Beral

View album (15)
  • 8
  • 2
  • 4
  • 4
  • 2
8.5
Rating

Availability of 'Beral'

Attention! Richard Evans has last updated the calendar on 21 Jan 2019

Do you have questions?

Contact

Guestbook

Visitors of Beral evaluate this property in the past 4 years with an average of:

8.5
Visited in July 2017
Patrick Debacker

We hebben 2 weken verbleven in Béral. De gastheer en gastvrouw zijn vriendelijk en behulpzaam.
Het is een prachtige omgeving, maar het weer moet zeker ook meezitten.
We hebben een aantal dagen grijs weer gehad, maar het werd helemaal prachtig als de zon straalde aan een volledig blauwe lucht. Het mooie en verwarmde zwembad is super.
De rust van de omgeving is zeker een pluspunt, anderzijds ben je snel een uur of meer onderweg met de wagen als je iets wilt bezichtigen. Een aanrader als je van de rust houdt in een prachtige omgeving.

8
Visited in July 2017

We hebben een zeer fijne week in Beral achter de rug.
Het zwembad is fantastisch. Mooi terras met bbq. Prachtig uitzicht!
Mooie omgeving waar je verschillende leuke activiteiten kan doen!

9

Visited this Gite? Please give your opinion