Holiday home in France

A deux

Te boeken met SGR garantie
View album (25)
  • 2
  • 1
  • Studio
  • 0
  • 1
8.0
Rating

The house

Individual house with small entrance, bathroom with shower, sink and (dry) toilet as this house is in the middle of protected nature. The living room/bedroom is cosy, well equipped with a kitchen (oven, micro wave, fridge), tabel, chaires and a very high quality bed/canapé. We assure you a very good sleep!

Facilities

  • Independent
  • No smoking
  • Local contact
  • Ecological
  • Washing machine
  • Vegetable garden
  • Pets welcome
  • Baby sitter
  • Cot
  • High chair
  • Playground
  • Table d'hôtes
  • Internet
  • Course room
  • Hair dryer
  • With swimming pool

Surroundings

location Click on image to open an interactive map

This little 'bijoux' is in the middle of nature, 4ha private valley with natural sources, forest, brooks and rivers et swamp. Calme, quiet, relaxed. Fresh air, Nights with stars.

You can make wonderful walks and cycle tours but also enjoy our valley and swimming pool, relax chairs and a good glass of wine.

  • Rural
  • Hilly
  • Meadows and woodland
  • At the farm
  • Near swimming water

Activities

Trout fishing 300m from 'a deux', canoeing, cycling, walking, swimming.
Tourist attractions as Rocamadour, Sarlat, Martel, Domme very nearby.

  • Bicycle
  • Near hiking trails
  • Near ATB trails
  • Near riding
  • Near theme park
  • Fishing
  • Water sports
  • Pottery

Additional price info and offers

This 'for two' studio is also for rent as B&B.

Price exclusive

  • Cleaning fee (compulsory) € 40.00
  • Price bed linen per person (optional) € 7.50
  • Price towels perp person (optional) € 2.50

Availability of 'A deux'

Ludo & Annemieke Lokin has last updated the calendar on 12 Jan 2019

Do you have questions?

Contact

Guestbook

Visitors of A deux evaluate this property in the past 4 years with an average of:

8.0
Visited in June 2016

Onze 1e 'gite'-vakantie is zo goed bevallen in dit prachtige, rustige gebied met veel natuurschoon op 5 km afstand van Souillac. (goed te doen op een gewone fiets. Verder wel van een uitdaging houden of met een E-bike verder). We weten dus niet of we op ons gemak een andere tweedehands caravan gaan kopen! De Gite 'Les pieds dan l'eau'' is te zien op foto 2, 9 en 26 van www.gite.nl . We noemden het 'het huis met de 3 dakkapelletjes). Tijdens warme dagen was het heerlijk afkoelen in het zwembad met water uit de bron en in het huis of onder het met druivenstruiken begroeide terras. En wat hebben we er goed (te) lang geslapen! Vanuit de woonkamer, waar we de eettafel voor het raam hadden geschoven en bij wat minder mooi weer een heerlijk ontbijtje aten met warme broodjes uit de oven, hadden we een mooi uitzicht met bananenbomen, ezels, kippen, het zwembad en forellenbassin en het groen. Ook vanaf het terras op twee plaatsen goed te zien vanaf de heerlijke (lig- en standen) stoelen .
Bij koud weer zelfs de open haard aangedaan, maar de gite is ook heel goed te verwarmen met de elektrische radiatoren als dat nodig is. Het huis heeft nog een originele oude deur en in de woonkamer zie je ook nog de originele oude stenen muur.
Annemieke en Ludo zijn erg gastvrij en altijd in voor een praatje en kunnen je veel vertellen over de waterbronnen die dit gebiedje zo bijzonder maken. Het was heerlijk een wandelingetje te maken (Koert met vakantie-pijp in de mond) waar de pipo-wagens, de studio, het zwembad en de terrassen zich bevinden en natuurlijk het begin van het water De Blagour waar onze hond Abel heerlijke van dronk. Gelukkig deed onze hond niets uit op de af en toe loslopende kippen (maar ze hebben ook een hele mooie grote ren en woning) en heeft hij zich met de andere honden heerlijk vermaakt als een straathondje en lag soms heerlijk languit op het weggetje tussen 'ons huis en het daar schuin onder gelegen wifi-terras' en de andere huizen. Maar het terras daar is voor iedereen want er staan lange tafels en een zitje. Wordt het er te donker dan kan je de 'Amstel-lamp' aanzetten. Je kan er verse eitjes kopen en heerlijke noten en zelfgemaakte forellenpastei en natuurlijke verse forel bestellen bij Annemieke. Een halfuurtje in de oven met van alles en nog wat in en op de buik van de forel en daarna smullen! Verser kan niet! Of gerookt bestellen en verorberen.
Wat een werk hebben Annemieke en Ludo verzet om dit te realiseren en we hoorden dat ze na de zomer weer verder gaan naast hun drukke doordeweekse leven. De zomervakantie is 'Fullhouse' voor hen want dan zijn alle onderkomens bezet.
We wilden nog lang niet naar huis (zelfs na een extra geboekte dag) en het op dat moment natte Nederland, maar overal komt een eind aan, dus kunnen we terug kijken op deze heerlijke vakantie met mooie foto's van veel bezienswaardigheden!

8

Visited this Gite? Please give your opinion