Holiday home in France

Villa Sarda, Bellefleur

View album (15)
  • 7
  • 1
  • 3
  • 3
  • 2
9.6
Rating

Availability of 'Villa Sarda, Bellefleur'

Ria Spekenbrink has last updated the calendar on 05 Sep 2019

Do you have questions?

Contact

Guestbook

Visitors of Villa Sarda, Bellefleur evaluate this property in the past 4 years with an average of:

9.6
Visited in August 2019

Met onze 3 dochters van 12, 14 en 0 jaar hebben we de vakantie van ons leven gehad. De dames vonden het elke dag heerlijk bij het grote zwembad en er waren elke dag wel lokale feesten en markten om te bezoeken.
De ruime keuken en prima grill buiten maakten dit een zorgeloze vakantie.

10
Visited in July 2019

Super vakantiebestemming, mooi huis en zwembad en vlakbij leuke bezoenswaardigheden: oude stadjes, kastelen, grotten en gezellige markten. Genieten voor kleinen en groten

10
Visited in August 2019

We zijn weer terug van 3 weken ‘Villa Sarda’! Een heerlijke vakantie op een prachtige plek. De verbouwing van de ‘Pigeonnier’ maakt het plaatje compleet.
We hebben, samen met onze twee kinderen genoten van de omgeving, cultuur, de avondmarkten en het mooie zwembad. Een echte aanrader!

10
Visited in August 2018
André de Bruijn

Supertop huis met een heerlijk zwembad! We hebben enorm genoten😎

10
Visited in June 2017
Richelle

In enkel 8 dagen op deze mooie locatie in deze prachtige omgeving, zijn wij helemaal tot rust gekomen. De villa is heel ruim, en toch heel gezellig en knus ingedeeld. Het is er erg schoon en netjes onderhouden. Het uitzicht vanaf zowel de woonkamer als slaapkamer is onvergetelijk prachtig, evenals de omgeving. ’s Avonds, tijdens zonsondergang, geniet je van de prachtige lucht en ’s nachts is er een fantastische sterrenhemel te zien. Wát een mooie natuur en wát een mooie omgeving om te wandelen of met de auto te toeren! Het schone privé-zwembad is heel groot en heeft zowel een diep als ondiep gedeelte, waarbij er tevens een heel mooi uitzicht is op de vallei. Het zwembad is voorzien van uitstekende ligbedden, een buitendouche en toiletgebouw met douche, wastafel en toilet. ’s Avonds kan je heerlijk barbecueën op het ruime terras. Als het wat frisser is, kan je je terugtrekken in de ruime woonkamer of keuken, die beide van alle luxe gemakken zijn voorzien. Op korte afstand met de auto zijn er leuke dorpjes waar je ’s avonds van de Franse cultuur kan genieten. Dicht bij de villa ligt de stad Agen: een leuke stad met veel winkels en terrasjes. Toulouse is iets meer dan een uur rijden en zeker de moeite waar om te bezoeken. Je komt in en rondom de Villa helemaal tot rust en in de nabije omgeving is voldoende te doen. In één woord was het prachtig en ik hoop hier zeker terug te komen!

10

Visited this Gite? Please give your opinion