Ferienhaus in Frankreich

Machen Sie Urlaub an den schönsten Orten Frankreichs. Wählen Sie aus mehr dann 4000 Ferienhäuser in Frankreich reservier direct beim Eigner.

Domaine Les Teuillères - La Porcherie

Album ansehen (31)

Verfügbarkeit von 'Domaine Les Teuillères - La Porcherie'

Achtung! Guido & Lizeth hat den Kalender zuletzt am 09 Jan 2019 aktualisiert

Haben Sie Fragen?

Nehmen Sie Kontakt auf

Gästebuch

Domaine Les Teuillères - La Porcherie hat 6 Rezensionen und wurde in den vergangenen 4 Jahren durchschnittlich bewertet mit einer:

9,7
Besucht in September 2018

Wij hebben twee weken in Le Fénil verbleven met onze drie kinderen. Wat een héérlijke plek! Het huis is enorm groot en van alle gemakken voorzien. Van relaxfeauteuils tot de beide badkamers, en genoeg ruimte voor extra bezoek.

De camping zelf is werkelijk een plaatje. Een schitterend uitzicht, fijn zwembad (omheind, wat érg fijn is met kleine kinderen), een mega trampoline en héél veel ruimte voor kinderen om te spelen.

De sfeer is gemoedelijk en Guido en Lizeth zorgen voor hun gasten als familie. Gezamelijke etentjes aan lange tafels en een gezellig terras.

De zonen wilden na 2 weken (hoewel we toen nog de enigen waren aan het einde van het seizoen) niet meer weg en wij... wij ook eigenlijk niet. Een echte aanrader!

10
Besucht in August 2017

Wij zaten als één van de eerste gasten in de spiksplinternieuwe gite 'Le Seringa'. Een gok, want toen we boekten, stond de keuken er nog maar net in. We wisten dus eigenlijk niet wat ons te wachten stond. En dat was maar goed ook, anders waren we misschien wel direct richting Frankrijk vertrokken, in plaats van te wachten totdat het zomer was!
Bij veel gites zie je mooie foto's, die dan bij aankomst wel vanuit een hele gunstige hoek en bij het mooiste licht genomen blijken te zijn. Maar hier niet: alles is even smaakvol ingericht, het is er prachtig licht en we hadden nog nooit in zo'n ruime gite onze vakantie doorgebracht. Ook al is het buiten warm, binnen is het altijd koel (ook 's nachts prettig).
Onze jongens (9 en 11) hebben zich de hele vakantie uitstekend vermaakt met de andere kinderen op de camping (waaronder de jongens van Guido en Lizeth). En ook wij hebben regelmatig een glaasje gedronken met andere gasten op één van onze twee terrassen. De sfeer is zeer gemoedelijk, iedereen maakt een praatje met elkaar, zonder dat het te veel wordt. En Guido en Lizeth zijn de gastheer en gastvrouw bij uitstek. Altijd gezellig, vriendelijk en in voor een grapje.
Het meer is inderdaad op loopafstand, heerlijk rustig en koel. De omgeving is prachtig voor wandelingen en fietstochten. Wij hebben dan ook niet lang geaarzeld en komen in 2018 terug, maar helaas niet in Le Seringa, want die twee weken nadat wij vertrokken al weer vol geboekt...

10
Besucht in August 2016
eva

Wij zaten een week in de gite die op de camping staat. We hadden dit jaar maar 1 week vakantie en zijn hier toch helemaal tot rust gekomen. Zelden zo'n ruime, schone en complete gite gehad! Er waren een hoop extra's die niet op de site stonden zoals drie eigen terrasjes met stoelen en tafels, parasol en bbq. Ook opvallend was de complete inrichting van de keuken met vaatwasser en ruim voldoende(nieuw en schoon) bestek, borden,pannen etc.

De camping ligt prachtig, mooie plaatsen en uitzicht, veel bloemen en planten. Sfeervol en ruim, maar overzichtelijk en klein genoeg om ook onze jongste van vijf zelfstandig over de camping te laten banjeren.

De sfeer is gemoedelijk. Toen wij er waren, waren er vooral gezinnen met kinderen in de leeftijd van 0 tot een jaar of 16. Geen animatie (vinden wij een pluspunt), maar een bibliotheek met boeken en spelletjes, trampoline, kampvuurplek en zwembad waar de kinderen elkaar ontmoeten en samen spelen. Onze beide jongens (11 en 5) hebben zich prima vermaakt, waardoor wij met de benen omhoog en een boek (en glas) in de hand op ons terras konden. Top.

Guido en Lizette, de gastheer en vrouw, zijn super aardig. Ze zijn altijd beschikbaar als je iets wilt vragen of nodig hebt. In het bakhuis kun je broodjes kopen en drinken halen (zelf even afstrepen op je lijstje.) Een paar keer per week kun je op het terras eten of eten afhalen in het bakhuis. Dat staat dan 's ochtends op het krijtbord en daar kun je voor intekenen. In de omgeving is natuurlijk heel veel te doen en te zien. Enige nadeel vond ik dat het vrij ver rijden was (45 minuten) naar een wat grotere stad of plaats.

Onze oudste zoon gaf de vakantie een 'negen en drie kwart'. Net geen tien dus, maar dat was alleen omdat zijn vakantievrienden een dag eerder weg gingen dan wij;-) Kortom, wij vinden Les Teuilleres een heel fijne plek waar we graag nog eens terug komen.

10
Besucht in August 2015

Het verblijf in La Porcherie voor twee weken is ons zeer goed bevallen. Vooral de ruimte, de luxe (onder andere afwasmachine, twee
terrassen en een goed douche) en het feit dat de kamers ook bij zeer warm weer lekker koel blijven is erg fijn.
De camping is een plaatje met mooie oude gebouwen en een prachtig terras onder de Catalpa boom.
In het zwembad is het lekker afkoelen en het uitzicht is prachtig.
Een echte aanrader met een uitstekende prijs/kwaliteit verhouding!

9
Besucht in Juli 2015

Twee weken mochten wij vakantie houden in ''Le Fénil" en wat hebben wij genoten!! Een prachtig omgebouwde hooischuur!! Een ruime woonkamer, twee mooie badkamers en voldoende slaapkamers met opgemaakte bedden bij aankomst. Alles schoon, compleet en gezellig ingericht!! Buiten een heerlijk zonnig balkon, waar je 's avonds de zon onder ziet gaan en beneden een grote tuin met voldoende schaduwplekken. Als klap op de vuurpijl, een zwem bad in je voortuin!! Kortom....een aanrader voor wie dit zoekt!

9

Haben Sie dieses Ferienhaus besucht? Geben Sie Ihre Beurteilung